Shitet Nissan X-trail 2,2 dci

7 000 EUR

8 200 EUR

Shitet nga: kushtrim aliu 01 Qer 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Nissan
Modeli
X-Trail
Shitet gjipi Nissan xtrail 2,2 diesel me shpenzime shum te vogla vetur familjare viti ne fund 2004-2005 ne gjendje shum te mir i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht posedon dvd navigacion karrikat me nxemje,panorama shum i veqant si nga ngjyra ashtu edhe nga modeli 6shpejtsi esp,cruise control child locks,pasqyret elektronike dhe i palohen.Gjipi eshte i regjistruar ne menyr invalidore qmimi i diskutushem gjindemi ne fshatin greme-ferizaj na kontaktoni ne 045-647 878,044165-020
kushtrim aliu
045647878
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione