Shitet Opel Astra 1.9 H TDI 2007

5 800 EUR

Shitet nga: Shukri 12 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Astra 1.9 - 88 KW.
Tabelat RKS - Ardhur nga zvicra para 11 muaj.
Posedon librin e servisit.
Timon multi-funksional me komanda,
Sport ne pedale dhe ne pull.
Tempomat.
ABS, ESP, Stabilitet per ngrica.
Karriga me nxemje. Pasqyret me rryme,
2 Qelsa me telekomand.
6 airbag funksional.

NDRRIM NUK BEJ.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione