OPEL ASTRA

2 500 EUR

Shitet nga: albert 08 Pri 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
shitet opel astra 1.4 16v benzin plin n'dizne vetura posedon:
---klim
---karrika me nxemje
---xhama elektronik
---goma te reja
---ABS
---RKS
---servisin komplet te kryer
---shum e mirmbajtur etj
---per me shum info kontakt ne nr te telefonit dhe viber +37745240426 dhe +37744171225
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione