Opel Astra (120mije km)

7 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Fatoni Dje 22:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Fatoni
Golf 6 plus 7 900 EUR
Opel Astra 7 700 EUR
Skoda Rapid 7 900 EUR
Passat B7(automatik) 9 900 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
-1.7 CDTI
-Manual
-Diesel
-Sports Tourer
-6 shpejtesi
-Dogan dhe homologim
-Kilometra te garantuara:121442
-Viti prodhimit:2011
-Senzora para dhe mbrapa
-Karriga me nxemje
-Timonin me nxemje dhe pulla
-Full histori
-Goma te reja
-I gatshem per cdo lloj prove

•Per me shume kontaktoni ne numrin: +38344997882
Auto Fatoni
  Online
+38344997882
Leaflet
Auto Fatoni
Skoda Rapid 7 900 EUR
Opel Astra 7 700 EUR
Golf 6 plus 7 900 EUR
Passat B7(automatik) 9 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione