Opel ASTRA G 2.0 disel

3 850 EUR

Shitet nga: mentori 23 Mar 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike
Ka klime, ABS, ESP, Interkuler, gjamat dhe pasqyret me rryme, akumulatorin e ri dy vjet garancion, amortizatoret e rinje, te gjitha serviset e kryera, gomat te reja dy vjet garancion
mentori
044700296
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione