🇩🇪 Opel Astra J Automatik 2010 Automatic

5 500 EUR

Shitet nga: Taulant 26 Gush 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
🇩🇪 Opel Astra J Automatik 2010 🇩🇪

Vetura Posedon:
Motorr 2.0 cdti 160ps
Viti i prodhimit 2010
Automatik
Senzor Parkimi
Tempomat
Karrika Sport me jastek
Komanda ne Timon
Boardcomputer
ABS
ESP
Aux
Bluetooth
Goma te reja te veres me Felne 16 Zoll
Dritat day/night automatik
Drita Hallogen
Pasqyre Elektrike
AC/Klima
Dhe shume opcione tjera...

Info: +38349/244-440
044/710-060
Taulant
  Online
044710060
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione