Opel Astra

0 EUR

Shitet nga: shaban 18 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Shitet vetura opel astra G 2002 Plin-Bensin Fabrikisht .Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte me tabela te huaja.Pres bleres Serioz .Nr ne Viber 0041794220278...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione