ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

0 EUR

Shitet nga: ASTRA Sot 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Eshte i doganuar para 1 jave dhe posedon te gjithe letrat e doganes. Vetem 1 pronar nga 00
Vetura Posedon
❌1.4 Benzin Ecoflex ne gjendje perfekte
❌Viti 2012 sakt
❌Km 185mij te garantume
❌Servis para 3 mij kilometra. Vajin dhe antifrizin e ka te ndrrume.
❌2 çelsa
❌Manuel 5 shpejtesi.
❌Drita Led
❌Motorr me Zingjir
❌110ps
❌Goma te reja Falken me bandasha 17*
❌Vetura eshte ne gjendje perfekte pa as nje vrejtje.
Me nje fjal kerri eshte ne gjendje fenomenale dhe nuk don as nje cent investim. Nuk ka hipotek ose denime.
044 119 698
043 872 876
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione