Opel Astra J 2.0 CDTI AUTOMATIK

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors Sot 10:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
* Opel Astra J 2.0 CDTI
* Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭,
* Viti i prodhmimit 2011,
* Automatik,
* 2000cc (2.0 CDTI),
* Cruise-control (tempomat),
* Board-computer,
* Klimatronik dy zonale,
* Timon multifunksional,
* Karrika me nxemje,
* Pasqyra Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX,Bluetooth USB, CD-MP3,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj
-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
  Online
+38344235234
Leaflet
BavariaMotors
Bmw 118D 0 EUR
 Audi A3 Sedan S-Line 1.6 TDI 0 EUR
 Bmw X1 Panorama AUTOMATIK 0 EUR
Bmw 118d facelift me dogan te paguar 12 800 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione