Publikuar: Qer 07 2023 12:32

OPEL CORSA 1.7 DIESEL CDTI

EUR

EUR
Publikuar: Qer 07 12:32
Shikime: 63
SHITET OPEL CORSA B 1.7 CDTI DIESEL
NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE
VETURA POSEDON KLIME DHE ESHTE FUNKSIONALE
REGJISTRIM DERI ME 21/6/2023

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
63

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione