OPEL CORSA D 1.3 CDTI Viti i prodhimit 2012

0 EUR

Shitet nga: Mentor Hyseni 04 Maj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet Opel Corsa D 1.3 CDTI viti I prodhimit 2012 me dogane dhe homologim te paguar ende e paregjistruar ne Kosove , shum e ruajtur si Brenda ashtu edhe jashte , komanda ne volan .

Qmimi sipas marreveshjes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione