USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

1 400 EUR

Shitet nga: corsa 29 Maj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
shes opel corsa B 1.2 benzin vetura esht ne gjendje te mir teknike e rujtun si brenda ashtu dhe jasht me harxhime te vogla, goma te mira me nje fjal tip top kerr i preferuar per familje per me shum info kontakto 044227181 044844786 vetura gjendet ne qytetin e vitis perkthimi te noteri brenda ore. ju mirpresim
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione