Opel Corsa 1.2 Benzin Rks 8 Muaj ushitt flmm..!!

13 EUR

Shitet nga: DRILA 08 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shes Opel Corsa B 1.4 benzine ne gjendje shume te mire
POSEDON :
Regjistrim deri 31.09.2021
4 Gomat e Reja m+s
Muzik tmire
Pod dhe kosha shume e rujtne
Shume e rujtne brenda dhe jashte
Per info ☎️ 045228769 ☎️
E SHITUR!!..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione