Opel Corsa

0 EUR

Shitet nga: Jerliu Invest Group 13 Mar 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
*Opel Corsa
*Viti i prodhimit:2016
*Motorri:1.3
*Dizell, Naft
*Kilometra: 114.*** (me garancion)
*Pulla ne timon
*Bleutoth,AUX,CD,SD CARD
*ABS,ESP,
*Start Stop system
*Euro 6
Vetura posedon doganen dhe homologimin
(Garantojm ne mos aksident,dokumente,kilometra
+38344200568
+38345230282
Jerliu Invest Group
044200568
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione