opel corsa 1.3 dizel

5 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Trend Sot 09:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
iveco kamionet me ulse 6 300 EUR
paheton 3.0 dizel automatik 2010 8 888 EUR
opel corsa 1.3 dizel 2012 6 300 EUR
tata 1.3 dizel 2011 4 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
opel corsa 1.3 dizel esapo doganuar shum ne gjendje temir teknike dhe optike vetura shitet prej autosallonit autotrend
Auto Trend
044 431606
Leaflet
audi a3 2.0 dizel 184 ps quattro 2015 15 800 EUR
paheton 3.0 dizel automatik 2010 8 888 EUR
audi q5 2.0 dizel automatik 18 800 EUR
iveco kamionet me ulse 6 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione