Opel Corsa B Viti 2000, 1.4

2 000 EUR

Shitet nga: Shes Dje 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet Opel Corsa B Viti 2000, 1.4 B, shume ne gjendje te mire dhe i mirembajtur si jasht ashtu edhe brenda eshte i servisuar rrypin e motorrit set te ndrruar, vajin, filterat, shpenzime te vogla, gjamat me rryme, centrall te dyerve, gomat e reja, batterin e re, 2 çelsa, i shtrengum tiptop ne trap nuk ka nevoj per as nje investim, 1 pronar, regjistrim Qershor. veture familjare. Cmimi 2000 €
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione