Opel Corsa

5 550 EUR

Shitet nga: Liridon Sot 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shes veturen opel corsa 1.7 cdti coforline diezel euro 4 regjistrim 4 muaj klim funksionale 6 shpejtsi 125 ps pulla nvollon hallogenka centrall-mbyllje automatike 2 qelsa senzor parkingi-shiu 4 gomat e reja me fellne modelit tri,viti ne fund te 2008 vetura esht ne gjendje ekstrem te mir esht shum e rujten si mrena ashtu dhe jasht serviset te gjitha te kryme rrypin dhomzor ule filtera regjistrimi i dyt ne kosovë vetura posedon liber te servisit me km te garantuara senzor dy qelsa full ekstra pres blers serioz.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione