Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Automatik 180km

3 700 EUR

Shitet nga: 88888 Sot 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet Opel Corsa 1.2 B Automatik

Viti i Prodhimit 2002 tel 045 207 664 045 45 35 77
Km 180me Liber
I Regjistruar Rks 9muj
Modeli Comfortline
Ne Emrin tim Personal
E Ardhun nga Zvicrra
1 Pronar ne Kosov Prej qe esht Doganu
Vetura Esht Shum E Mir mbajtur

Serviset e kryera Me rregullt
i Garazhuar
Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 1.2Benzin me Zingjir . ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa Gervishtje :ME Shpenzime minimale dhe Max : 5.5 100Km
Posedon:
Klim Funksionale
Abs
Central
Gomat e veres te mira
045 207 664
Prishtin1
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione