Shitet Opel Corsa 1.3 Cdti 2014

6 250 EUR

Shitet nga: 044647279 Sot 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet Opel Corsa D 1.3 cdti
*i Doganuar Rks
*Viti i Prodhimit 2014
*Ngjyra e Bardh Metalike
*Vetura Esht Shum e Mirmbajtur Esht Vetur Familjare jo Tregtar *Dhe nuk Nevojitet Per asni ivestim
*Km 200 km
*Regjistrimi Nuk ka
`Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 1.3Cdti ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa gervishje. Ka vozitje te qet dhe te rehatshme esht shum praktik per qytet dhe rrug te gjata me Shpenzime 5L 100Km
Bateria ere e vendosur
Vetura posedon gomat Fellne
Katakteristikat:
RAdio Cd Usb
-Klim Funksionale
-Airbag-
-Alarm-
-Timoni Levizes Posht Lart
-Muzik Fabrikishit-
Nese ju Nevojitet Ni Vetur Familjare Esht Kjo >
Ju Mirpresim Blersit Serjoz Per Blerje
-Prishtin1
Vetura ka qmim te Mir
044647279
33333
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione