Shitet Opel Corsa B 1.4 me Klim vp 2000

1 999 EUR

2 222 EUR

Shitet nga: Fidan 09 Korr 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet vetura Opel Corsa B,motorrin 1.4 16 v. benzin.Vetura posedon:xhamat e par me rrym,pasqyret me rrym,klim,airbeg,abs,centrall,fellne me guma te mira dimrit,plus gumat e veres.Vetura esht ne gjendje te mir teknike dhe optike,regjistrim rks deri ne shtator 2019.Vetura nuk ka korizion askun.vetura esht 4 dyer tel 044652220
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione