BLEJ OPEL CORSA B TE BLLOKUAR DHE TE MIRA ME QMIM VOLITSHUM

2 EUR

Shitet nga: Autu Xeni 13 Shk 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Blej opel Corsa B te bllokuna ose mira me qmim
Te volitshum info ne number +38344238889
Autu Xeni
+38344238889
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione