Publikuar: Qer 23 2022 11:56

OPEL MOKKA 1.7-CDTI ‘AUTOMATIK’

Publikuar: Qer 23 11:56
Shikime: 1763
Shes
OPEL MOKKA
‘AUTOMATIK’
1.7-CDTI
KLIM-
ABS,
AIRBAG,
CENTRALL,
GJAMAT ME RYM,
PASQYRET ME RYM,
BORD COMPJUTER,
TEMPOMAT,
LIBER SERVISI,
E SAPO ARDHUR
DOGAN DHE AKCIZ TE PAGUAR,
☎️ 044-861-718
“AUTO SALLONI YLLI”
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione