opel omega 2.2

1 200 EUR

Shitet nga: atdhe 28 Maj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Omega
shitet vetura ne gjendje shum te mir ekonomike dhe e ruajtne brenda ashtu edhe jasht posedon
klim
airbag
abes
centrall
ksenon
tempomat
4 dyer
lkur brenda karrikat me nxemje etj
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione