Opel Vectra dizel

2 300 EUR

Shitet nga: Vektra 13 Sht 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Klinë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Shes opel vectra (B) 2.2 Karavan ne gjendje temir motorrin e ka eco tec me zingjir
1. Xhamat i ka elektronike
2. Centrall
3. Posedon kuk per terheqje
Per me me shum na kontaktoni ne ket nr viber dhe whatsapp +37744549364
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione