U shit flm merrjep.com

390 EUR

Shitet nga: Opel 24 Mar 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Osht shum e paqt si jasht ashtu edhe mbrenda dhe e shtrengume plin Benzin punon ne dy sistemet ka denim 15 muj boj ndrrim viber +37744433067
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione