Opel Zafira 2.0 Diesel 16V

3 500 EUR

Shitet nga: Getuar 27 Sht 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Shitet Opel Zafira ne gjendje shume te mire optike dhe teknike.
ME REGJISTRIM nga Shtatori 2018

2 karrikat e para me nxemje
Me klim
224.000km
Dvd per pasagjer
Interior me lekure
7 ulese


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione