Publikuar: Sht 12 2023 09:47

Peugeot 3008 2.0HDI- Rks 1vjet

EUR

Publikuar: Sht 12 09:47
Shikime: 2
Peugeot 3008 2.0HDI vetur Familijare
Rexhistruar 1vjet deri 02/2024
Rexhistrim i 3 n emer tem personal.
Motori: 110kW/150Ps me DPF(partikall filter)
Vetura i posedon 3qelsa t veta fabrikisht!
Seti Rrypit dhembzor -pumpa e ujitt-shpanera te kryer edhe 60.000kilometra bashk me rrypin e dinames me garancion.
Amortizera te reja.
Frenat te ndruara komplet.
Viti i prodhimit: 2010 sakt
Guma 215 55 R17 komplet me ballansim te reja sezone vere-dimer.
Servisim dhe regullimi i trapit me regllazh komplet: Gumica, spona t shkurta dhe t gata, stabilizatora.
Vetura posedon: Senzora Parkimi, Klimatronik, Xhama elektrik, Tempomat, Cruise Control, Sensor shiu, Pasqyre me rrym, Radio CD, Bloutooth. Pulla ne vollan
Harxhimet i ka shum te vogla, 4,5-6L 100% vetur shum ekonomike me fuqi te madhe.
Vetura nuk ka as ni defekt ma te voglin, kerka sosht e vrame ose e grithne, motori n gjendje sikur i ri nuk fryn as nuk harxhon ulje.
Nuk ka Denime as Hipoteke.
Veture shum komode dhe e rahatshme per vozitje.
I rujtun mrenda edhe jasht deri ne maximum!
I Servisum dhe i mbajtun nga ni pronar n gjdo aspekt.
Kontakt dhe viber: +38345283833
GOLF 4 5 6 7 AUDI A1 A2 A3 A4 A5 A6 MERCEDES AKLAS 180 200 B180 200 DIZEL BENZIN PASSAT PASAT 3C B5 B6 B7 B8 CC OPEL CORSA 1.7 1.3 ASTRA ANTARA VEKTRA INSIGNIA POLO 1.4 1.6 TOURAN 1.9 2.0 TIGUAN PEUGEOT 206 207 208 306 307 308 3008 2008 406 407 RENAULT BMW 320 330 520 530 GT
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
045283833

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione