Auto Servis Krosa Ferizaj

1 EUR

Shitet nga: Krosa 14 Pri 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
107
Pjes per Makina Franceze si Peugeot Citroen Renault Bejm dhe porosin pjes te rea
Citroen C.8 C.6 C.5. C.4 C.3 C.2 C.1 C.4 picaso
Renault espaso. llaguna .megan. clio .modus
Peugeot 807. 607 .308 . 307 .207 .206 .107
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione