Peugeot 2008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

9 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Joni 12 Maj 18:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Joni
BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik 18 900 EUR
Derbi GPR50 Racing 2 500 EUR
VW Golf 7 – 2.0 TDI 9 300 EUR
Citroen C4  – 1.6 e-HDI AUTOMATIK 6 990 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
2008
Peugeot 2008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK, Viti i prodhimit 20.03.2014, importuar nge zvicrra I doganuar dhe Homologuar Gjendja shum e mire mekanike dhe vizuele. Vetura ka te kaluara 269000 KM, me liber servisi e garantuar.
Shpenzimet per l/100 km:
Total: 3.8 l/100 km
Qytet: 4.1 l/100 km
Autoban: 3.6 l/100 km

Opcionet –Automatik,Navigacion, KlimaTronik dy zona funksionale edhe per ulset e pasme, Senzora parking Mbrapa, Radio CD + AUX ,SD Card, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik e shume opcione tjera 3 qelesa .
Cmimi – 9600 euro me ndrrim nuk mirret parasysh qmimi
Tel. 044116869, 049116869 Viber +38344116869
Mendo Ndryshimin, Mendo Auto JONI
Auto Joni
044116869
Leaflet
Auto Joni
Fellge 15, Per Audi, VW, Skoda, Seat 190 EUR
Citroen C4  – 1.6 e-HDI AUTOMATIK 6 990 EUR
BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik 18 900 EUR
Fellge 16, BMW, MINI COOPER 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione