Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 28 2022 04:51 Duke shikuar aktualisht: 1

Peugeot 5008 – 2.0 HDI AUTOMATIK

EUR

Publikuar: Qer 28 04:51
Shikime: 1993
Duke shikuar aktualisht: 1
Peugeot 5008 – 2.0 HDI AUTOMATIK, 120 KW 163 PS Viti i prodhimit 01.07.2013, importuar nge zvicrra I doganuar, Gjendja shum e mire mekanike dhe vizuele. Vetura ka te kaluara 220000 KM, me liber servisi e garantuar. Servisi I madh I kryer ne Kilometrin e 196036 KM
Opcionet –Automatik, Navigacion, Panoram, KlimaTronik dy zona funksionale edhe per ulset e pasme, Ulset e para ne ngrohje, Senzora parking para dhe mbrapa, Radio CD + AUX ,SD Card, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik e shume opcione tjera .
Cmimi – 8990 euro kurse me ndrrim 9500 euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869Viber +38344116869
Follow
FB - @AutosallonJONI
Instagram - @autosallonjoni

Mendo ndryshimin, Mendo Auto Joni
Përshkrimi i linkut

Auto Joni

Auto Joni
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

rr. Driton Islami

044116869

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione