Peugeot 307

3 100 EUR

3 500 EUR

Shitet nga: Lum 20 Jan 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Shitet peugeot 307 HDI dizel 2.0 gjendje shum tmir motorike dhe karaseri ka guma dimrit treja tash te blera servis i kryer regjistrim nuk ka vetura esht emer tim e posedoj qe 4 vite esht model i veqant i kesaj marke
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione