Shitet Peugeot 307 1.4

2 300 EUR

2 700 EUR

Shitet nga: Shkelzen 18 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Shitet Peugeot 307 1.4 HDI viti prodhimit 2003 ne gjendje te mir teknike dhe optike per ma shum na kontaktoni qmimi pak i diskutueshem.
Shkelzen
044481229
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione