Shes ndrroj gjip peguot

0 EUR

Shitet nga: Mehmet 11 Gush 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
2008
Shes ndrroj gjip peguot 4×4 i sapo ardhur nga zvicrra 2.2 me klim ulset me ngrohje dhe ftohje me 7 ulse per me shum kontaktoni 049-285-712

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione