Peugeot 807

0 EUR

Shitet nga: Enver 02 Sht 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
807
Vetura eshte e Pa doganuar ne gjendje shum te mir teknike ka servisin e korp llamell drugllager te ndrum ne gjermabi koshnicat dhe diskat e ri te gjitha te ndrume ne gjermani klim tempomat gjamat elektonik me perde eshte per 7 ulse motori 2.2dizel ne gjendje shum te mir per me shum
+38649403508 viber
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione