Peugeot

2 250 EUR

Shitet nga: Peugeot 18 Shk 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
807
Shitet vetura Peugeot 807 dizell 2.2 e e ardhur nga jasht ne gjendje Te shkelqyer vetura eshte per 7 persona me Guma Te dimrit Te reja e rujtur si mrena ashtu dhe jasht full opcion me qmim Te volitshem. Per me teper kontaktoni ne nr. 049 433 536 qmimi me pare shum shum I volitshem bajm edhe ndrime nese me konvenon AMA qmimi dallon. Ju faliminderit
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione