peugeot2008

0 EUR

Shitet nga: astrit 06 Dhj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
2008
Shitet vetura peugot dizell viti i prodhimit 2013 me
klim 5 dyer vetura posedon goma tdimrit te posa ngjitura me fellne vetura eshte shum ekonomike dhe ngjendje trregullt per informacione kontaktoni ne kete numer 045603674
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione