Shes SUV Peugeot 2008

14 500 EUR

Shitet nga: ARJAN 10 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
2008
Vetura eshte e qershorit 2015 pra ka ende garancine zyrtare Peugeot. 58.000 km. cilindrata 1.600 cm3 Gomat e reja prej 4 ditesh. Vetura punon me nafte e harxhon vertet pak: ben 27 deri ne 30 km vec me nje liter karburant. Ka servotimon, ajer te kondicionuar, radio, mp3, ekran 7'' per parametrimin e vetures dhe konsumin real te karburantit, tregues te presionit te gomave, sensore te mbrapshem te parkimit, xhamat e prasem te erresuar, kruskot bicolor. Per cfare do pyetje, kontakti eshte:
Arjan
Viber: 00 39 327 69 35 195
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione