Peugeot 2008 1,6 BHDI S&S Style

15 000 EUR

Shitet nga: Artan 14 Qer 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
2008
Shes Veturen me 61000 km tw Kaluar,90% e Kilometrav jan Autobahn pasi qe punoj si Agjend Fotograf i udhtimev gjat 3 viteve kam udhetuar AUSTRI Gjermani Zvicer Franc .
ME klima, Panorama pamje ,dy ulset e para me nxemje, Tempomat, ESP stabilisiert ,START stop System,Gomat e dimrit dhe te Veres me Feleged Peugot te Aluminit, me sensor te parkingut mbrapa,
Bluetooth,Mediainterface MP3,timonservo,sensor te presionit te gumav,Bordcomputer, ABS,elektro pasqyrs.
Esht i njejt me kte ne video
https://youtu.be/GXI7ZWmtIiI

0436605832932 viber
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione