Peugeot 3008 1.6 HDI AUTOMATIK ...

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors Sot 08:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
3008
* Peugeot 3008 1.6 HDI AUTOMATIK..
* Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭,
* Me Dogan te paguar,
* Viti i prodhmimit 2014
* Cruise-control (tempomat),
* Board-computer,
* Timon multifunksional,
* Klimatronik
* Pasqyra Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi , CD-MP3,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj
-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
+38344235234
Leaflet
BavariaMotors
Mercedes Benz C 220 9G Tronic 0 EUR
Seat  Ibiza 1.2 TDI 0 EUR
VW Up! 1.0 MPI  0 EUR
Fellge Fiat 14coll 80 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione