Peugeot 508 HDI AUTOMATIK

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors Sot 08:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
508
*Peugeot 508 HDI
*Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭,
*1600CC (1.6 HDI)
* Viti i prodhmimit 2011,
* Automatik (Steptronic)
* Cruise-control (tempomat),
* Board-computer,
* Timon multifunksional,
* Senzora parkingu (,mrapa),
* Led Drita para,mrapa
* Drita xenon bixenon,
* Pasqyra me palosje Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX,Bluetooth USB, CD-MP3,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
+38344235234
Leaflet
BavariaMotors
Opel Astra J 2.0 CDTI AUTOMATIK 0 EUR
Skoda Super B 2.0 TDI DSG 4-Motion 0 EUR
Suzuki Intruder 0 EUR
Toyota Aygo 1.0 Benzin 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione