Shes veturen

1 200 EUR

Shitet nga: Shaqir bajraktari 26 Maj 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Shitet vetura peugeot e ardh nga Germania nuk esht e doganuar eshte 1.4 benzin ka 168000 klilometra dy pal goma ver dhe dimer shum e rujtur.pres blers serjoz ,ju mirpres
Shaqir bajraktari
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione