shitet renault espace 3 shumm liir .!

1 350 EUR

Shitet nga: Hilmi Zeka 22 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Plymouth
shitet renault espace shumm lir .!
punon shumm mir
pres blera serioz dhe qmimi eshte diskutushem..

per gjdo informat mund te na kontaktoni dhe ne viber

+41765783335

Hilmi Zeka
+41765783335
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione