Publikuar: Sht 29 2023 11:54

RENAULT KOLEOS 2.0 DCI 150 PS 4X4 AUTOMATIK

Publikuar: Sht 29 11:54
Shikime: 20
I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.
Ekstra-automatik,4x4,klimatronik,navigacion,komanda timon,tempomat,ulset sport,ulset me nxemje,ulsen elektronike,panorama,gjama te erresuara nga prodhusi,perde,dritat xenon,hapet ndezet mbyllet pa qels,fellne 18coll,ngjyren e bardh me perla etj.
Vetura i ka 223,000km te garantuara.
Per me shum info.049677778 ose 049333888.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
20
049677778

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione