Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 01 2022 04:33

Renault Clio 1.2 75 Benzin

Publikuar: Korr 01 04:33
Shikime: 504
Renault Clio 1.2 75 Benzin Viti i prodhimit 11.04.2013
174000 KM servis te kryer
Me dogan te paguar dhe RKS me dat 13.05.2022 deri 13.05.2023
Opcionet - Klima, Bord Kompjuter, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, etj.
Cmimi – Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Follow
FB - @AutosallonJONI
Instagram - @autosallonjoni

Mendo ndryshimin, Mendo Auto Joni
Përshkrimi i linkut

Auto Joni

Auto Joni
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

rr. Driton Islami

044116869

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione