Shitet ose ndrohet

1 250 EUR

Shitet nga: Renault 10 Shk 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Shitet renault clio ne gjendje shum te mir 1,2 benzin e ruajtur si brenda dhe jasht, regjistrimi i skadum bejm ndrim edhe me vetura tjera , shkruani ne viber thirjet nuk i hapi (Viber+38345567983)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione