Pikap

1 200 EUR

1 550 EUR

Shitet nga: Sahro 22 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Kangoo
Shitet reno cango duet me ja ndru dikton e krevit dhe krevin me shdhajfit dhe nje zglob edhe shofershajbna eshte e krisne krejt kta sene koshtojn me ndreq 160 eur regjistrim edhe 8 muj
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione