Renault Cilo 1.5 DCI

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors Sot 12:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
* Renault Cilo 1.5 DCI
* Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭,
* 1500cc (1.5 DCI),
* Viti i prodhmimit 2013,
* Cruise-control (tempomat),
* Klimatronik,
* Navigacion Evropian,
* Display multifunksionale,
* Board-computer,
* Timon multifunksional,
* Led Drita para,mrapa,
* Pasqyra Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX,Bluetooth,CD-MP3,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj
-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
+38344235234
Leaflet
BavariaMotors
Fellne per opel astra J 215/50/17 320 EUR
Golf  7.5 1.6 TDI 0 EUR
Bmw 318 D Touring AUTOMATIK 0 EUR
VW Touran 1.6 TDI ,, 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione