U shittttt

0 EUR

Shitet nga: sadik 03 Maj 06:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
boj nrrim meBMW X5 DHE ME BMW 5 shtoj pare BMW duhet te Jet 2003 e ma e re ner 2003 jo kubikazha 3.0 GolfI ka regjistrim Deri ne mujn 10 karrikat me nxemje tempomat gomat e reja per mashum informata na kontaktoni ne nr 045258990 o se viber 044434851 add sadik_goqi@hotmail.combo
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione