"HILT" Burgi per beton- bej ndrrim me veture -00

2 200 EUR

Shitet nga: Alban 31 Korr 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shes mjet per shpuarjen e vrimave per pllaka masive te madhesive te ndyshme te prodhuesit te njohur HILT Ka burgi te madhesive prej diametrit 5 cm deri ne 25 cm Posedon edhe pajisjet tjera percjellese te nevojshme si mbajtesen me rrota per nje fleksibilitet levizes ye operimit sipas nevojes si dhe kranin per operim ne gjatesi sipas nevojes.

Bej ndrrim me ndonje veture qe me konvenon

Mund te kontaktoni edhe ne VIBER +41766005383
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione