Lada Niva 4x4 1.7 Benzin Plin -01

1 600 EUR

Shitet nga: Shkelzen 04 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Shes Lada Niva 1.7 Benzine,Pline. punon shume mir ne te dyjat. viti prodhinit 2001 ne gjendje shume te mir.i punon 4x4 dhe reduktori shume mir. me 5 shpejtesi.
Shkelzen
044772823
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione